Будуємо теплі людські зв'язки серед турбулентного маркетингу

Привіт, ми
SODA!

Диджитал агенція з України. Наша історія почалась у 2014 році з ідеї робити так, аби кайфувалося не тільки в результаті, а й в процесі. З того часу ми виросли в 10 разів.

Зараз, як і всі українці, ми боремося за майбутнє нашої країни — за наших людей.

Teamwork

Committed and creative

Philosophy

Trust pays off

Office

Berlin, UK

Хто ми

Українська агенція з 8-річним досвідом у сфері диджитал, 2 з яких у e-commerce. Лідери комунікацій у нерухомості. Ми реалізували понад 100 проєктів і знайшли своїх зіркових клієнтів у сфері розваг, FMCG, краси та благодійних організацій.

Наша філософія

Разом з клієнтом ми будуємо теплі людські зв'язки серед турбулентного маркетингу. Перетворюємо його на круту та цінну частину життя. Наша суперсила: содяність = сервісність + людяність. І кожного дня доводимо: робота з агентством може бути по любові.

SODA в дії

Ми творимо диджитал, тримаючись за тепле і крихке. За людей. Кайфові від першої зустрічі до останнього сконвертованого ліда. Прозорі від першого КП до останньої цифри в екселі. Любимо сильно. Викликаємо звикання. Стаємо незамінними.

Привіт з України!

SODA з’явилась у 2014, коли дерева ще були високі, а рекламники такі суворі, що стосунки “клієнт-агентство” часом нагадували ножовий бій. І тоді ми присяглися, що в нас усе буде інакше.

Наша головна цінність - ЛЮДИ. Бо за кожною успішною стратегією чи яскравою кампанією - люди.

Для нас важливий не тільки результат, а й процес його досягнення. Ми творимо нові продукти і рішення разом. Будуємо екосистему клієнтів, партнерів і команди SODA.

Вікторія Зима, CEO

Наші клієнти