Як все встигати і не зійти з розуму? Work/Life balance для маркетолога.

Management

Вікторія Зима – приклад неймовірної особистої ефективності: магічним чином вона другий рік поспіль поєднує роль маркетинг-директора Saga Development і співзасновника Soda DAG. Ви запросто побачите її на генеральній планірці з ТОПами Saga Development, а через півгодини турбо залученою в стратсесію щодо нових продуктів від Soda Digital Advertising Group.

Невгамовний двигун і локомотив команди про порядок у житті, користь роботи по обидві сторони барикад і як все встигати і не зійти з розуму.

Про відмінність маркетингу в девелопменті та власному агентстві

У власному агентстві я не займаюся маркетингом безпосередньо, я тільки генерую ідеї. Все інше робить команда – і це прекрасно. Маркетинг у девелопменті – це нова для мене історія. Незважаючи  на 2 роки мого перебування в Saga Development) Я прекрасно розумію, в чому сіль діджиталу, однак маркетинг загалом для мене був новим викликом. І удача в тому, що цей виклик збігся з компанією (Saga Development – Ред.), спорідненою духом і цінностями зі мною, яка створює неймовірно красиві, глибокі проекти. На цей момент картинка у мене вже склалася, але все одно щотижня я приймаю новий челендж. А челендж для мене – це нова порція адреналіну, без якого мені вже складно 🙂 Маркетинг – це створення сприйняття продукту, але коли у тебе великий продукт – робота в насолоду.

Про користь роботи по обидва боки барикад

Щоб агентство розвивалося в правильному річищі, йому важливо розуміти внутрішню кухню клієнта, бачити всі процеси, орієнтуватися на кінцевий результат. Пройшла ера агентств як підрядників і клієнтів як клієнтів. Зараз ера партнерства, синергії і, що найважливіше, – co-creation. Грань між агентством і клієнтом стерта, потрібна команда, яка як єдиний організм рухається в одному напрямку. Тоді буде диво і крутий результат!

Щодо ворк лайф беленса – досягти його неможливо??? Абсолютно ідеального колеса балансу досягти не виходить, і не варто себе мучити і гнатися за тим, щоб все встигати. Мені здається, є тільки один варіант, який може допомогти спіймати стан задоволення – це красиво вписати роботу в життя, припинити вважати роботу роботою і щодня насолоджуватися тим, що ти робиш. Коли кожен день робиш те, що любиш, професійно зростаєш, досягаєш нових висот – ти будеш у балансі з самою собою 🙂

ЯК все встигати і не зійти з розуму?

У мене є одне, моє особисте внутрішнє правило, засноване на досвіді: свобода – це дисципліна. Подивіться навколо: всі, хто чогось досягнув, створюють собі набори правил, цінностей і дотримуються їх, крок за кроком наближаючись до мети. Планери і програми – це інструмент, а розуміння себе, внутрішніх бажань надає змогу «не зійти з розуму» і рухатися в правильному напрямку.

 

 

 

Якщо про конкретні штуки, то це планування, делегування і аналіз результату:

1) план на рік

2) план на місяць

3) план завдань на кожен день

4) міні-звіт за кожен день перед собою, що було за день

5) делегування всього, що можна делегувати (прибирання та інше)

6) аналіз, завжди-завжди!

Мої помічники:

  1. Evernote додаток – у ньому всі плани
  2. Нотатки – в них план на кожен день
  3. Додаток Tiny Calendar – синхронізація всіх календарів воєдино
  4. Trello – завдання і нагадування, контроль термінів, облік робочого часу, діаграма Ганта
  5. Додаток Spending – контроль особистих витрат
  6. Google диск – структура всього
  7. Бітрікс 24 – платформа для роботи і СRM-cистема в Saga.
Оцініть статтю
SODA Blog
Залишити відповідь