Ера міграції користувачів в онлайн. Як SmartTender працює й використовує онлайн-канал

Management

Дізнались у Сергія Сагуна, CEO компанії SmartTender, як змінився їх формат роботи. Які нові інструменти почали використовувати для просування: розвиток блогу та онлайн активності.

SmartTender — електронний майданчик комерційних та державних тендерів Prozorro. Користувачі майданчика можуть розраховувати на спектр послуг із супроводу закупівельних процедур — консультаційну, технічну та юридичну підтримку у разі виникнення будь-яких складностей або запитань.

Сьогодні кожен бізнес розуміє, що онлайн — єдиний та ефективний канал для просування бізнесу. Й тому адаптує усі можливі заходи у диджитал, щоб надати можливість своїм клієнтам та споживачам бути поруч.

Саме так ми трансформували й повність змінили формат нашого одноденного курсу адаптації та навчання клієнтів до нових норм Закону “ Про публічні закупівлі”. Й платний офлайн захід з обмеженої кількості людей був перенесений у онлайн й надали доступ до курсу для усіх охочих.

Наступним кроком став — розвиток власного блогу компанії. Ми активно стараємось надати всю необхідну інформацію, щодо дистанційної роботи для наших користувачів. Якщо для маркетологів зміна робочого простору – це просто зміна «картинки», то для багатьох перехід на такий формат роботи — це стрес й робочий дисбаланс.

Не зважаючи на те, що сьогодні більшість людей вдома й їх перебування у онлайн-каналах збільшилось. Ми, як і інші майданчики, відчуваємо невеликий спад як активностей, так і трафіку в цілому по всім онлайн-каналах. Пов’язано це, звичайно, що більшість бізнесів стали на паузи. Та через те, що перехід на дистанційний формат роботи викликає нерозуміння того, як компаніям працювати в таких умовах.

Але наша команда email-маркетингу проводить дуже велику кількість активностей, спрямованих на боротьбу з COVID-19, а саме з залученням постачальників товарів першої необхідності для боротьби з пандемією.

Також, ми збільшили свої активності у всіх каналах digital, щоб залучити користувачів на майданчик й задовольнити державний попит й зберегти потребу в закупівлі товарів й послуг. 

Теперішній час — нова ера міграції користувачів в онлайн і кожному бізнесу потрібно бути до цього готовим. Якщо, два місяці тому багато хто навіть не дивився й не замислювався використовувати онлайн-канали на 100%. То сьогодні ситуація в Україні просто зобов’язала керівників компаній звернути увагу на цей канал.

Оцініть статтю
SODA Blog
Залишити відповідь